תעופה ובטחון

 


מעמד פייברגלס

מוצרים מוזרקים RTM

טכנולוגיות הזרקה הינם כיום התחום המתפתח ביותר בחומרים מרוכבים. קסנום הינה הותיקה ביותר ביוצר חלקי מנבה בטכנולוגיות ההזרקה השונות. מגוון רחב של מוצרים יוצרו לאורך השנים על ידי החברה , אשר מחזיקה מערך הנדסי יחודי בתכן תהליך ותבניות , סימולציות הזרקת שרף תכן וביצוע תבניות. בדף זה נראה שתי דוגמאות לחלקי מבנה העשויים פחמן אפוקסי, כל אחד בעל ייחוד טכנולוגי שונה. מדמה ELEVATOR  (עבור תע"א) המדמה מתוכנן לייצר בתהליך אחד מוצר

רכיבים מטוסים מיוחדים מפיברגלס

רכיבים מוטסים מיוחדים

הבחירה של חומרים מרוכבים לייצור רכיבים מוטסים מיוחדים מאפשרת למתכנן ליצור חלקים מורכבים ומסובכים עם מאפייני אווירונאוטיקה ייחודיים ויוצאי דופן.    

פודים ומיכלים פיברגלס

פודים / מיכלים

חומרים מרוכבים הם הבחירה הראשונה לפודים/מיכלים הנישאים באוויר באיכות גבוהה. חוסנם ומאפייני אווירונאוטיקה בשילוב עם מערך של אפשרויות בטכניקות ייצור הופכים אותם כמתאים ביותר למגוון רחב של פודים/מיכלים הנישאים באוויר.    

ראדומים פייברגלס

ראדומים

ראדומים הם כיסויים עמידים המגנים על אנטנות מיקרוגל או מכ"ם מפני פגעי מזג האוויר קרינה אולטרה סגולה ומפגעים מכאניים. הראדום הבנוי מחומרים מרוכבים מאפשר הנחתה מינימאלית של אותות אלקטרומגנטים שמועברת או מתקבלת על ידי האנטנה כמו כן קיימת תרומה רבה בהפחתת משקל.

רפלקטור פייברגלס

מחזירים אלקטרומגנטיים – רפלקטורים

רפלקטור הוא מכשיר המהווה חלק מאנטנה. הרפלקטור מחזיר גלים אלקטרומגנטיים. חומרים מרוכבים מציעים מגוון יתרונות על פני מבני מתכת מסורתיים בבנייה של מחזירי גל. מודולוס הגבוה הספציפי של תוצאות חומרים מרוכבים בבניית מחזירי קלים יותר ונוקשים ו-CTE הנמוך של חומרים אלה מניב מבנים יציבים תרמית.    

bannew