מודלים ותבניות פיברגלס


תבנית פיברגלס

תבניות ופיברגלס

יכולות החברה מבוססות על נסיון רב שנים בתכנון ועיצוב תבניות למוצרים בעזרת צוות הנדסי מוביל מערך עיבוד שבבי מתקדם. אנו מייצרים תבניות ליצור דגמים בודדים, או ליצור המוני במגוון טכנולוגיות ובמגוון חומרים.   סימולטור

תבנית פיברגלס

מודלים בעיבוד שבבי

קסנום מחזיקה את מערך הCNC המתקדם ביותר בארץ ליצור מודלים לתעשיית החומרים המרוכבים. קסנום ביצעה בשנים האחרונות מאות רבות של מודלים שונים . המודלים משמשים לבניית תבניות או להדמיות בגודל מלא של מוצרים. בקסנום כרסומת 5 צירים עם שולחן עבודה בגודל 3600X3600X1200 ממ. ו 3 צירים עם שולחן עבודה בגודל 2400X1600X400 מ"מ. המודלים עוברים למחלקת הגימור והצבע שם הם מקבלים את המגע הסופי.        

תבניות ממודל ידני פיברגלס

בניית תבניות ממודל ידני

כידוע טכנולוגיה נפוצה מאד ביצור תבניות הינה העתקת מודל ידני לתבנית. סדרת התמונות הבאה באה להראות את סדר הפעולות הנכון, אמנם באופן מתומצת אך הדברים החשובים מוצגים. נשמח לענות לכל שאלה.

תבניות ממודל ממוחשב - פייברגלס

בניית תבניות ממודל ממוחשב

היום רוב המוצרים אותם אנו מקבלים מתוכננים בתוכנות CAD שונות אך המשותף לכולם מבחינתנו היא היכולת להפוך אותם ישר לתכנון תבנית והכנת החומרים המרוכבים כמעט ללא עבודה ידנית בבניית המודל. תהליך זה חוסך זמן רב ועלותו נמוכה ביחס לבניית התבניות המסורתית. דף זה יעבור בקצרה על השלבים העיקריים הנדרשים בתכנון ויצור תבנית היישר ממודל CAD.

bannew