עיצוב ואדריכלות

 

קסנום עוסקת בתחום העיצוב בחומרים מרוכבים שנים רבות. החברה מתמחה בתכנון ויצור מוצרים תלת מימדים מורכבים אך קלי משקל. לחברה קו מוצרים של לוחות דקורטיביים Luvimer וLuvifrost tar אשר כבר הותקנו במקומות רבים בארץ.

 


שולחן קפה מפייברגלס

עיצוב תלת מימד עם פיברגלס

פתרונות פיברגלס לתכנון אדריכלי בתלת מימד. אם אתם יכולים לדמיין, אנחנו יכולים לייצר. מוצרי תלת מימד מחומרים מרוכבים. תכנון ויצור קירות תלת מימד מגבס, חומרים מרוכבים ופייברגלס ללא הגבלה בעיצוב. הטכנולוגיה שפיתחנו נותנת לנו שליטה מלאה ביצור כל גודל, צורה, וחוזק.  

שולחן קפה מפייברגלס

דלפקי שירות ומכירה מפיברגלס

אנו בקסנום מייצרים דלפקי מכירה ושירות בכל צורה וגודל. תוכלו לתכנן את הדלפק בתלת מימד ואנו נכין ונתקין אותו עבורכם ברמה הגבוהה ביותר.

לוחות מעוצבים

לוחות דקורטיביים

Luvimer הינו לוח משרף שקוף. הלוח מיוצר משילוב נוסחה של כמה פולימרים שונים, יצוקים ביחד, כאשר בתוכם מוטבעים אלמנטים דקורטיביים שונים אשר יוצרים יחדיו עיצוב תלת-ממדי. לוח Luvimer הינו לוח רב שכבתי. כל שכבה מעניקה ללוח מראה שונה וע"י שילוב מספר שכבות יכול כל אחד להגשים את החזון העיצובי שלו ללא פשרות. האיור ממחיש את חלוקת הלוח ואת מגוון אפשרויות העיצוב של Luvimer. ניתן לבחור לוח מעוצב מתוך קולקציית המדף

לוח משרף שקוף

קטלוג לוחות

Luvimer הינו לוח משרף שקוף. הלוח מיצור משילוב נוסחה של כמה פולימרים שונים, יצוקים ביחד, כאשר בתוכם מוטבעים אלמנטים דקורטיביים שונים אשר יוצרים יחדיו עיצוב תלת-מימד. אנו נייצר עבורכם כל דוגמא שתחפצו, הקטלוג המופיע פה הינו חלק קטן ממגון הדוגמאות שלנו. צרו קשר ונעמוד לרשותכם בבחירה של המוצר המתאים ביותר עבורכם.                                                     

bannew