לוחות דקורטיביים

Luvimer הינו לוח משרף שקוף. הלוח מיוצר משילוב נוסחה של כמה פולימרים שונים, יצוקים ביחד, כאשר בתוכם מוטבעים אלמנטים דקורטיביים שונים אשר יוצרים יחדיו עיצוב תלת-ממדי.

לוח Luvimer הינו לוח רב שכבתי. כל שכבה מעניקה ללוח מראה שונה וע"י שילוב מספר שכבות יכול כל אחד להגשים את החזון העיצובי שלו ללא פשרות.

האיור ממחיש את חלוקת הלוח ואת מגוון אפשרויות העיצוב של Luvimer.

לוחות מעוצבים

ניתן לבחור לוח מעוצב מתוך קולקציית המדף שלנו או לעצב את הלוח לפי הרעיון שלכם. אנחנו מאפשרים עיצוב אישי ע"י בחירת ספציפית של כל שכבה בנפרד, עובי, האלמנט העיצובי ושל סוג הגימור. תהליך הייצור המתקדם שלנו מאפשר ייצור הלוחות על פי מידה, בתהליך הייצור אין פחת וחומרים אינם מתבזבזים.

תכונות ויתרונות

  • הלוח מיוצר לפי הזמנה – מאפשר שליטה מוחלטת בעיצוב הלוח: סוג הלוח, האלמנטים המוטבעים, צבע, עובי וגימור.
  • אין הזמנת מינימום – הלוחות מיוצרים למידה סופית. הלוח אינו מחושב או מתומחר על בסיס לוח סטנדרטי אלא לפי מ"ר. אין חיוב על פחת.
  • לוח חזק מאוד – חוזק נגיפה עד פי 40 מזכוכית רגילה.
  • בידוד אקוסטי – הלוח פועל כמבודד רעש, לוח של 8 מ"מ יכול להפחית כ- 30 דציבלים.
  • עיבוד על ידי כלים סטנדרטים (כלי נגרות רגילים) מאפשר התקנה פשוטה ומדויקת.
  • קל משקל – כמחצית ממשקל זכוכית. מאפשר הובלה קלה ונוחות בהתקנה.
  • עמידות מצוינת בפני כימיקלים.

גדלים ומידות

Luvimer מיוצר על פי מידה ועד לגודל של 2×3 מ' לוח
עובי הלוח מתחיל מ- 1.5 מ"מ ועד ל40 מ"מ. סוג האלמנט המוטבע קובע את העובי המינימלי. הלוחות מייצרים בעבודת יד ויתכן טולרנס של עד 5 מ"מ בעובי הלוח

משקל

משקל הלוח הינו 1.1 גרם/לסמ"ק בממוצע. המשקל משתנה בהתאם לסוג האלמנט המוטבע.

גימור חיצוני

אנחנו מציעים מגוון של סוגי גימור פני שטח על מנת לספק אסטתיקה מגוונת על בסיס "המראה והתחושה". לא כל הגימורים זמינים לכל סוגי הלוחות. ניתן לבחור את הגימור הרצוי לכל אחד משני צדי הלוח. הגמורים הסטנדרטים הם: מבריק, מט, פרוסט וחלבי.

שימושים בתנאי חוץ

ליישום הלוחות בחוץ, מומלץ להוסיף מייצבי UV (אולטרה סגול). מייצבים אלו יעילים בשמירה על שקיפות הלוח ובהגנה על הצבעים המקוריים גם לאורך זמן.

איטום שוליים

איטום שוליים מומלץ במצב בו הלוח נחשף באופן ישיר ורציף ללחות או מים. זה חשוב במיוחד בלוחות עם אלמנטים מסוימים, אלמנטים אורגנים ובדים בעיקר. אנחנו מציעים כמה פתרונות לאיטום השוליים של הלוחות.

העמסה

הלוח  מתאים למגוון רחב של שימושים, בהתאם לשימוש יש להתחשב בנתוני כוחות ועומסים שכל יישום מפעיל על הלוח הנובעים מצורת ההתקנה – אופקי או אנכי, גודל הלוח, כוח העמסה ישיר, חיבורים, חיזוקים הנדסיים ועוד. מומלץ לפנות אלינו לקבלת מידע נוסף בהתאם ליישום הספציפי.

כיפוף הלוח

הלוחות ניתנים ל"כיפוף קר" על מתקנים מעוגלים. רדיוס הכיפוף המותר תלוי בעובי ובסוג האלמנט המוטבע. מומלץ לפנות אלינו לקבל מידע נוסף.
Xenom מייצרת לוחות ברדיוס קבוע מראש על פי מידה עבור יישום ספציפי.

ניקוי ואחזקה

את הלוחות יש לנקות מעת לעת. תחילה יש להסיר אבק ולכלוך בעזרת מטלית או ספוג רך ולאחר מכן ניתן להשתמש במעט סבון נוזלי או סבון כלים ומים פושרים לניקוי הלוח. מוצרים נפוצים כגון וינדקס יעבדו גם כן. מומלץ בסוף הניקוי להעביר מעט מים פושרים ולנגב עם מטלית יבשה לקבלת מראה חדיש. שימוש בסקוצ' או מטליות וספוגים שעלולים לשרוט ולגרד את הלוח אסורים. כמו כן שימוש בחומרים חזקים כגון: אטצון, מסיר שומנים, בנזין/דלק, מדללים שונים, נוזלי לניקוי רצפות וכדומה עלולים להזיק ללוח ולפגוע בשקיפותו ולכם אינם מומלצים.

הנחיות לעיבוד לוחות דקורטיביים >>

מדריך אפליקציות ושימושים >>

bannew